O mnie - Aneta Tkaczyk Kancelaria Radcy Prawnego, Jastkowice, Pysznica, Stalowa Wola

MENU
Kancelaria Radcy Prawnego
MENU
Przejdź do treści
Audeamus iura nostra defensere
„Miejmy odwagę bronić swoich praw”
Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Wykształcenie swoje uzupełniałam kończąc studia podyplomowe z zakresu spółek prawa handlowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Tytuł zawodowy i uprawnienia radcy prawnego uzyskałam po ukończeniu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej złożyłam egzamin radcowski i zostałam wpisana na listę radców prawnych. Kancelarię radcowską prowadzę od 1 marca 2016 r.

W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii radcowskiej świadczę kompleksową pomoc prawną w zakresie: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne oraz prawo pracy zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób indywidualnych.

Wiedza oraz doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej współpracy z Klientami sprawiają, że staram się sprostać każdemu wyzwaniu natury prawnej wychodząc naprzeciw coraz to większym wyzwaniom i wymaganiom zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

Dynamika i energia połączone z pasją gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta i wysoką jakość świadczonych usług.
Kancelaria Radcy Prawnego
Aneta Tkaczyk
ul. Mickiewicza 25A
37-403 Jastkowice
tel. 732-193-724
NIP 8652344273
REGON 363638684
Copyright © 2018 Created by Krzysztof Portka www.worldweb.pl All Rights Reserved
Oddział Kancelarii:
ul. Generała Leopolda Okulickiego 83
37-450 Stalowa Wola
Wróć do spisu treści